close
تبلیغات در اینترنت
خبر

سخن روز

اگر بخواهيم بسيج را در يك تعريف كوتاه معرفي كنيم بايد بگوئيم بسيج عبارت است از مجموعه اي كه در آن پاكترين انسانها، فداكارترين و آماده به كارترين جوانان كشور، در راه اهداف عالي اين ملت و براي رسيدن و به خوشبختي رساندن اين كشور،جمع شده اند.
جستجودانشجوي مخترع بسيجي دانشگاه علوم تحقيقات دعوت جشنواره مخترعان انگلستان را به دليل سياستهاي خصمانه اين دولت عليه كشورمان رد كرد.
زهرا پاكدل‌نژاد، ‌مخترع بسيجي و دانشجوي مهندسي هسته‌اي گرايش مهندسي راكتور دانشكده فني دانشگاه علوم تحقيقات در گفت‌وگو خبرنگار سياسي «خبرگزاري دانشجو»، با اشاره به رد دعوت جشنواره مخترعان انگلستان از سوي خود گفت: حدود 5 طرح و اختراع ثبت شده و چندين طرح ثبت نشده در زمينه ساخت دستگاه‌هاي كمك آموزشي دارم و در اين زمينه با موسساتي در داخل كشور همكاري مي‌كنم.
وي افزود: يكي از اين موسسات كه با موسسه‌هاي خارج از كشور در ارتباط بود اردوها و جشنوارهايي كه مخصوص مخترعان بود را رصد مي كرد و براي آنها دعوت نامه ارسال مي كرد كه در همين راستا از طرف جشنواره و نمايشگاه اختراعات لندن براي من دعوت‌نامه ارسال شد.
اين مخترع بسيجي با بيان اينكه شرايط اين نمايشگاه براي مخترعان بسيار خوب بود گفت: پس از اطلاع از اين موضوع بنده دعوت اين نمايشگاه را براي حضور در اين جشنواره رد كردم.
اين دانشجوي 20 ساله با بيان اينكه در اين نمايشگاه پيشنهادهاي كاري مناسبي به شركت‌كنندگان داده مي‌شود گفت: معتقدم حضور من در كشور ايران مفيدتر و موثرتر خواهد بود.
وي به دلايل رد اين دعوت اشاره كرد و گفت: با توجه به سياست‌هاي خصمانه انگلستان در مقابل كشورهاي مسلمان و به خصوص ايران تصميم گرفتم در اين نمايشگاه شركت نكنم.
پاكدل نژاد با اشاره به تحريم‌هاي اخير كشورهاي غربي و آمريكا عليه كشورمان گفت: من به اين باور رسيده‌ام كه ما بايد به جايگاهي برسيم كه ما آنها را تحريم كنيم.
اين فعال دانشجو يي با بيان اينكه خانواده از اين تصميم من استقبال كرد و گفت: همه ابعاد زندگي انسان مسائل مالي نيست و  اميدوارم تا آخرين لحظه اعتقادات و ارزش‌هاي خود را با چيز ديگري عوض نكنم.

22 / 07 / 1391
دسته : خبر , اجتماعی , سیاسی ,


درصد میزان بیکاری در یونان از مرز 25 و یک دهم درصد در ماه ژوئیه گذشته و به رکورد جدیدی رسیده است.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل «خبرگزاری دانشجو» به نقل از بی بی سی، نمودارهای رسمی در یونان حکایت از آن دارند که درصد میزان بیکاری در آن کشور از مرز بیست و پنج و یک دهم درصد در ماه ژوئیه، گذشته، و به رکورد جدیدی رسیده است.
این در حالی است که بحران مالی و رکود اقتصادی همچنان در یونان ادامه دارد.
بنا بر گزارش‌ها از قول کارشناسان اقصادی، شواهد و علائم موجود نشان می دهد که وضعیت بیکاری در یونان همچنان در حال وخیم‌تر شدن است،‌ و ممکن است رقم بیکاری در سال ۲۰۱۳ به ۲۶ تا ۲۹ درصد نیز برسد.
نرخ بیکاری در یونان در ماه ژوئن سال گذشته ۸/۱۷درصد بوده است. برنامه های ریاضتی دولت در یونان موجب کاهش بودجه بخش‌های مختلف در این کشور شده است.

22 / 07 / 1391


اهانت اخیر دشمنان اسلام به ساحت نورانی رسول اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم واكنش‌های گسترده‌ای را در جهان اسلام در پی داشته است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در برهه‌هایی كه این اهانت‌ها رخ داده، علاوه بر هشدار نسبت به این روند خطرناك و تحلیل اهداف پشت صحنه این حوادث، راه‌كارهایی را برای مقابله با زنجیره پلید اهانت به اسلام و توقف آ‌ن مطرح كرده‌اند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مهم‌ترین راه‌كارهای مورد نظر رهبر انقلاب برای مقابله با این زنجیره‌ی پلید را منتشر می‌كند.

۱ بازشناسی درس‌های قولی و فعلی پیامبر اسلام
۲ معرفی چهره بی‌پیرایه اسلام
۳ وحدت حول وجود رسول اعظم اسلام بر ضد دشمنان اسلام نظام سلطه
۴ توجه به پشت صحنه اهانت‌ها و اغراض عاملان آن
۵ پرهیز از درگیری اسلام با مسیحیت
۶ مطالبه مجازات اهانت كنندگان از سران امریكا

08 / 07 / 1391
دسته : خبر , فرهنگی ,


 
مراسم گلباران حرم رضوي در سالروز تولد ثامن الحجج صبح امروز با حضور صدها نفر از زائرين و مجاورين رضوي گلباران شد.
به گزارش خبرنگاران از مشهد، مراسم گلباران حرم رضوي در سالروز تولد ثامن الحجج صبح امروز با حضور صدها نفر از زائرين و مجاورين رضوي گلباران شد.
در مراسم گلباران حرم مطهر رضوي كه همزمان با سالروز تولد امام رضا (ع) انجام شد مردم با شاخه‌هاي گل، حرم مطهر علي ابن موسي الرضا را گلباران كردند.
بنابراين گزارش، صبح امروز مردم از مهديه مشهد به طرف حرم مطهر و همچنين از ميدان شهدا به طرف حرم مطهر رضوي براي عرض تبريك به ساحت علي ابن موسي الرضا (ع) رفتند.
هم اكنون مشهد پذيرايي زائرين زيادي است كه از شهرها و كشورهاي مختلف براي عرض تبريك به ساحت مقدس امام رضا (ع) به مشهد آمده‌‌اند.
گفتنني است، مراسم جشن تولد امام رضا (ع) از صبح امروز با حضور زائرين ومجاورين در صحن‌ها و رواق‌هاي حرم مطهر رضوي در حال برگزاري است.
 

07 / 07 / 1391


سفارت ایران در دمشق از آزادی سه ایرانی که چهار ماه قبل توسط گروه‌های تروریستی مسلح سوریه ربوده شده بودند خبر داد.
به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل «خبرگزاری دانشجو» به نقل از برکینگ نیوز، سفارت ایران در دمشق از آزادی سه ایرانی که چهار ماه قبل توسط گروه‌های تروریستی مسلح سوریه ربوده شده بودند خبر داد.
سفارت ایران در دمشق امروز اعلام کرد که این افراد در جریان عملیات نظامی ارتش سوریه علیه گروه‌های تروریستی مسلح آزاد شدند.
این افراد به اسامی مرتضی عادلی، حسین علی‌نژاد و اسماعیل محمد زینالی است که 21 مه گذشته در سوریه توسط گروه‌های تروریستی مسلح ربوده شده بودند.
گفتنی است که این سه راننده ایرانی در جریان حمل تجهیزات پالایشگاهی به حمص، پس از ورود به خاک سوریه از طریق مرز ترکیه در دام گروه‌های تروریستی مسلح گرفتار شدند.
 
منبع: خبرگزاری دانشجو

07 / 07 / 1391
دسته : خبر , سیاسی ,


احمدی نژاد در ديدار با رهبران اديان ابراهيمي(ع) و گروه‌هاي اجتماعي آمريكا:
نقش رهبران مذهبي در استقرار نظم جديد جهاني بسيار مهم است
رئيس جمهور با تأكيد بر لزوم حرکت به سوي استقرار نظمي جديد گفت: نقش رهبران مذهبي در اين عرصه بسيار مهم و تأثيرگذار است و همه كساني كه به خدا، عدالت و انسانيت ، مؤمن هستند بايد انديشه‌ها را به هم نزديك كنند.
به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، محمود احمدي‌نژاد شامگاه (سه‌شنبه) به وقت محلي در حاشيه سفر به نيويورك به منظور حضور در سازمان ملل در ديدار با رهبران اديان ابراهيمي(ع) و گروه‌هاي اجتماعي آمريكا با طرح اين پرسش كه وجه اشتراك و دليل گرد هم آمدن ما در اين مكان چيست؟ گفت: وجه اشتراك همه ما اين است كه انسان هستيم و انسان مهمترين و والاترين موجود خلقت است.
رئيس‌جمهور با بيان اينكه خداوند انسان را در دل خاك آفريد و از او خواست با تلاش، خود را تا خدا بالا كشد، افزود: خداوند هيچ محدوديتي براي كمال انساني قرار نداد و اراده كرد تا انسان جلوه صفات او در زمين باشد و بر اين پايه براي خود زندگي سعادتمند و سرشار از امنيت و آرامش ايجاد كند.

05 / 07 / 1391
دسته : خبر , سیاسی , منتخب ,


 

توسط دادگاهي در برزيل حكم دستگيري رئيس گوگل صادر شد
 دادگاهي در برزيل حكم دستگيري رئيس گوگل در اين كشور را به واسطه انتشار يك فيلم موهن به كانديداتور انتخابات آتي شهرداري هاي برزيل در «يوتيوب»، صادر كرد.
به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج، سي ان ان گزارش داد كه دادگاهي در برزيل حكم دستگيري رئيس گوگل در اين كشور را روز دوشنبه صادر كرد.
اين دادگاه اعلام كرده كه موتور جستجوي گوگل قوانين انتخاباتي برزيل را زماني نقض كرده كه حاضر به حذف يك نوار ويدئويي در سايت «يوتيوب» نشد و اين در حالي است كه محتواي اين فيلم به گفته دادگاه، نسبت به كانديد سمت شهرداري شهري در غرب برزيل توهين آميز است.
اين حكم جلب از جانب قاضي دادگاهي در ايالت «ماتو گروسو دو سول» واقع در جنوب غربي برزيل روز دوشنبه عليه «فابيو خوزه سيلوا كوئلو» رئيس گوگل در برزيل صادر شد و وي به امتناع از دستورات مقامات برزيلي مبني بر حذف نوار ويدئويي درباره «آلسايد برنال» كه براي احراز سمت شهردار شهر «كامپو گراند» رقابت مي كند، متهم شد.
شركت گوگل در بيانيه اي گفت مسئول محتواي آنچه در وب سايت هايش منتشر مي شود نيست.
چندي پيش نيز به دنبال انتشار نوار ويدئويي موهن به پيامبر اكرم (ص) در وب سايت «يوتيوب» موجي از خشونت ها و اعتراضات عليه گوگل به راه افتاد و جامعه بين الملل از گوگل خواستند تا هرچه سريعتر اين فيلم را از يوتيوب حذف كند كه گوگل به طور كامل حاضر به حذف اين فيلم نشد و تنها دسترسي به اين فيلم را در برخي كشورها مسدود كرد.


05 / 07 / 1391
دسته : خبر , فرهنگی , بسیجی ,


سردار همداني در نشست خبري هفته بسيج اعلام كرد:


همايش بسيجيان مسلمان جهان اسلام برگزار مي‌شود
سپاه نيوز: فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: همايش بسيجيان مسلمان جهان اسلام كه در تهران ساكن هستند همزمان با هفته بسيج و با موضوع بيداري اسلامي برگزار مي شود.
به گزارش سپاه نيوز؛ سردار سرتيپ پاسدار حسين همداني فرمانده سپاه محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ پيش از ظهر امروز يكشنبه در نشست خبري كه به منظور تشريح برنامه هاي سپاه محمد رسول الله(ص) در هفته بسيج سال 90 برگزار شد با اعلام اين مطلب اظهار داشت : هفته بسيج امسال مقارن است با بيداري ملت ها كه از دستاوردهاي انقلاب شكوهمند اسلامي است.
وي افزود: ما امروز شاهد بيداري ملت هاي مسلمان منطقه و همچنين به پاخاستن ملت هايي مستضعف هستيم كه در زير فشار قدرت سرمايه داري له شده اند ، صداي آنها به گوش ما مي رسد و اين رسالتي بزرگ بر دوش ماست كه به آنها كمك كنيم.
30 / 8 / 1390
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

قوانین عضویت در سایت
درگاه کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار مطالب
کل مطالب : 26
کل نظرات : 6

آمار بازدید
بازديد امروز : 75 نفر
بارديد ديروز : 34 نفر
ورودی گوگل امروز : 0 نفر
ورودی گوگل ديروز : 1 نفر
بازديد هفته : 75 نفر
بازديد ماه : 172 نفر
بازديد سال : 1,279 نفر
بازديد کلي : 41,801 نفر

وضیعت آنلاین
افراد آنلاین : 1 نفر
خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود


امكانات سایت